Skvělí Pavlica s Hradišťanem a Vlasta Redl nadchli heřmanoměstecké hudební léto
V červenci se XIV. ročník festivalu „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“ přehoupl do své druhé poloviny. V neděli 22. července koncertem „Vandrovali hudci“ v podání Jiřího Pavlici a Hradišťanu & Vlasty Redla s kapelou. Díky krásnému letnímu počasí, podmanivé atmosféře přírodního areálu v zámeckém parku a zvláště skvělé muzice v podání obou hostujících uskupení to …