Hudební léto v Heřmanově Městci se těší na Jiřího Pavlicu s Hradišťanem a Vlastu Redla s kapelou v programu „VANDROVALI HUDCI“

XIV. ročník festivalu „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“ otevírá svoji druhou polovinu. Festival míří nyní do externích prostor mimo kostel sv. Bartoloměje. V neděli 22. července se přenese do přírodního amfiteátru bývalého letního kina, kde zazní dvouapůlhodinový projekt „Vandrovali hudci“ v podání Jiřího Pavlici a Hradišťanu  &  Vlasty Redla s kapelou. Spojení těchto dvou předních uměleckých těles několik let vyprodávalo sály a oslovilo tisíce lidí jedinečným spojením folku, bigbítu a lidové hudby. Byla to jedna z prvních vlaštovek hudby, které se později začalo říkat “world music”. A letos zazní i v podmanivé přírodě zámeckého parku v Heřmanově Městci. Koncert je aktuálně zcela vyprodán, nicméně zájemci ještě nemusí zoufat. Vstupenky byly prodávány na „mokrou“ variantu do sokolovny. Věříme, že počasí bude jako v letech předešlých na naší straně a v tom případě bude kapacita omezena pouze velikostí areálu. Na místě budou v prodeji zlevněné vstupenky (200 Kč) bez nároku na sezení (doporučujeme si vzít skládací židličku či deku). Připomínáme, že koncert začíná až v 19 hodin, tak aby mohly být plně využity i světelné efekty. Hudební léto je tu pro vás a my se na Vás těšíme.

Marek Výborný