Hudební léto – VRACENÍ VSTUPNÉHO – koncert HODINA ZPĚVU

Jak bylo oznámeno, z důvodu důsledků a opatření v souvislosti s epidemiologickou situací okolo nemoci COVID-19 se XVI. roč. festivalu “Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje” v Heřmanově Městci se neuskuteční. Každý, kdo si zakoupil přes síť TicketPortal CZ vstupenku na open air koncert “Hodina zpěvu” s kapelou Jaroslava Uhlíře v neděli 28.6., může tuto vstupenku vrátit na tom místě, kde vstupenku zakoupil. Vstupné mu bude vráceno. Stejně se postupuje při nákupu přes internet, peníze budou poukázány zpět na účet. V případě problémů se obraťte na pořadatele: vyborny.mk@seznam.cz.
Všem se omlouváme a děkujeme za pochopení. Budeme se těšit na Hudební léto v normálních časech v roce 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *