Hudební léto je v důsledku pandemie COVID-19 ZRUŠENO

Organizační výbor festivalu musel po důkladném zvážení rozhodnout o letošním XVI. ročníku festivalu “Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje”. Čekali jsme přes měsíc, jak se situace vyvine. Bohužel i podle aktuálního vyjádření ministra zdravotnictví se nedá předpokládat, že by byla do léta uvolněna možnost konání kulturních akcí s větší koncentrací lidí. Současně byl velmi skeptický k přípravě festivalů a dalších kulturních akcí. S ohledem na tyto informace, na obavy občanů z nákazy a se snahou zachovat se korektně i k nasmlouvaným interpretům, jsme se rozhodli letošní Hudební léto ZRUŠIT resp. se z něj pokusíme zachovat pouze závěrečný koncert, který by byl drobnou náhradou. Jeho program a obsazení je skutečně exkluzivní. Vše bude závislé na aktuálním vývoji. Tento koncert “Per aspera ad astra” by se uskutečnil v neděli 23. 8. 2020 v 17 hodin v kostele sv. Bartoloměje. Zvažujeme ho uspořádat jko koncert benefiční ve prospěch některého zdravotnického či sociálního zařízení, které se potýká se současnou pandemií. 
O vracení vstupného na koncert Jaroslava Uhlíře “Hodina zpěvu” Vás budeme informovat v nejbližších dnech.
 
Všem se omlouváme, děkujeme za pochopen a věříme, že nám zachováte přízeň v snad klidnějším roce 2021.