Heřmanoměstecké hudební léto v zámeckém parku s Clarinet Factory

Po zahajovacím koncertu žesťového kvintetu Prague BRASStet pokračuje festival „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“ externím koncertem souboru Clarinet Factory. Tento hudební „výlet“ mimo kulisy kostela sv. Bartoloměje nás čeká již tuto neděli 25. července v 17 hodin. Open air koncert se uskuteční v amfiteátru zámeckého parku (v bývalém letním kině). Klarinetový kvartet CLARINET FACTORY připravil program nazvaný „Hudbou bez hranic“.
Co si pod ním představit? Představte si hudební dílnu nebo laboratoř, do níž vám dodají trochu klarinetového umění, klasické hudební vzdělání, trochu ethna, jazzu a dejme tomu i minimalismu. Vy dodáte chuť improvizovat, nakoupíte nejmodernější elektroniku a technologie, pozvete zajímavé hosty a začnete zkoumat, tvořit a hlavně komunikovat s posluchači. Z prostředí, jež vytvoříte, pak vzejde svébytný žánr, jenž může mít leccos společného se zavedeným termínem crossover, ale ještě svobodněji se dá vyjádřit jako „hudba bez hranic“. Koncert je možnou pojmout i jako rodinný piknik, vzít si vlastní deku, prostě užít si hudební podvečer v přírodě. Tak se na Vás těšíme. Vstupenky budou k dispozici na místě.