Česká křesťanská akademie zve na přednášku a besedu s psychologem Milanem Novotným

V dubnu nabízí další setkání se zajímavou osobností Místní skupina České křesťanské akademie. V neděli 9. dubna mezi nás zavítá psycholog a v současné době vojenský kaplan 43. výsadkového praporu v Chrudimi npor. PhDr. Milan Novotný. Původně vyučený tesař vystudoval psychologii, v roce 1999 absolvoval ucelený výcvik Rogersovské psychterapie a od roku 2000 pracoval jako psycholog ve věznici v Pardubicích. Od roku 2005 vyučoval psychologii na Univerzitě Pardubice. Jako ženatý otec tří dětí přijal v roce 2014 jáhenské svěcení a dnes působí v duchovní službě v Armádě ČR. Od 17 hodin přednese v Rytířském sále na zámku přednášku na téma „Vina a odpuštění z pohledu psychologa“. Přijďte diskutovat o otaznících dotýkajících se každého člověka. Srdečně Vás zve ČKA v Heřmanově Městci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *