Česká křesťanská akademie připomene 80. výročí narození Václava Havla

plakat-tanchynaJiž na začátku října (5. 10.) si česká i světová veřejnost připomněla nedožité 80. narozeniny dramatika, disidenta, posledního československého a prvního českého prezidenta Václava Havla. Toto výročí si veřejnost i rozmanité organizace různou formou připomínaly celý měsíc. Místní skupina České křesťanské akademie se chce i v Heřmanově Městci k tomuto cyklu pořadů připojit a připravila přednášku a besedu na téma „Hovory v Lánech s Václavem Havlem a jeho kontakt s médii“. Téma poněkud specifické, ale zcela jistě zajímavé i vzhledem k veřejné a politické angažovanosti Václava Havla po roce 1989. Srdečně zveme všechny zájemce v neděli 6. listopadu 2016 od 17 hodin do Rytířského sálu zámku v Heřmanově Městci. Své vzpomínky a postřehy z řady osobních setkání s panem prezidentem přednese a s přítomnými povede dialog novinář, moderátor Českého rozhlasu a nositel Ceny Ferdinanda Peroutky Robert Tamchyna. Srdečně Vás zve ČKA v Heřmanově Městci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *