Tříkrálové sbírka v Heřmanově Městci až v případě zlepšení epidemiologické situace, ale přispět můžete již dnes!

Do průběhu sbírky v roce 2021 zasáhla pandemie nemoci Covid-19 a v souvislosti s ní přijatá opatření.  Bohužel jsme nuceni avizovanou Tříkrálovou sbírku spojenou s koledováním prozatím odložit. Měla se v Heřmanově Městci uskutečnit v sobotu 9. ledna. Vzhledem k 5. stupni systému PES ale vedení Charity ČR rozhodlo, že osobní koledování není možné. Přesto se nevzdáváme, a pokud to epidemiologická situace dovolí (stupeň 4 a nižší), tak Vás nejbližší sobotu v lednu s koledníky za dodržení všech ochranných opatření navštívíme i s připravenou koledou.

Koleda ale tak jako tak zrušena není! Přesouvá se do on-line prostředí!

 

I letos k vám přicházejí tři králové. Jako vždy přinášejí radost a Boží požehnání, netradiční okolnosti však vyžadují netradiční řešení, a proto koledníci dorazili v online podobě. Jejich cíl zůstává stále stejný – i letos chtějí spolu s vámi pomoci lidem v nouzi.

Více na: www.trikralovasbirka.czFacebooku a Instagramu.
Neváhejte a zapojte se. Sdílejte a koledujte s námi ONLINE. 

 

Marek Výborný, koordinátor TKS
tel.: 732 789 248