Program Hudebního léta zveřejněn, předprodej na koncert Cigánski Diabli od 1. 3. 2017

Program - Hudební léto – XIII. ročník (2017)

Program – Hudební léto – XIII. ročník (2017)

XIII. ročník od letošního roku mezinárodního festivalu “Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje” je v plné přípravě. V sekci festivalu najdete nejen podrobný program, ale také představení celého ročníku. Připomínáme, že předprodej vstupenek na externí koncert slovenského orchestru Cigánski Diabli, který se uskuteční v neděli 25. června v 17 hodin na nádvoří heřmanoměsteckého zámku, začíná na TIC v Heřmanově Městci ve středu 1. 3. 2017. Zajistěte si včas vstupenky na tento koncert.
Ostatní koncerty jsou tradičně přístupny na doporučené vstupné 150,- Kč přímo na místě v kostele sv. Bartoloměje před zahájením koncertu. Předprodej se nekoná.
Těšíme se spolu s Vámi na krásné hudební i duchovní zážitky v létě roku 2017.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *