Ondřej Havelka a jeho Melody Makers již v neděli v rámci Hudebního léta

Stažení plakátu v PDFPo zahajovacím Mozartově Requiem pokračuje XII. roč. festivalu “Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje” v neděli 26. června od 17 hodin externím koncertem na nádvoří heřmanoměsteckého zámku, kde se představí Ondřej Havelka se svými Melody Makers. Uskupení, které si letos připsalo kulaté 20. výročí své existence, představí projekt „Nás to tady furt baví“. Vystoupení populárního špičkového swingového big-bandu slibuje být výrazným bodem celého letošního festivalu. Poslední vstupenky na tento koncert je možné zakoupit či rezervovat na TIC v Heřmanově Městci. Neváhejte, kapacita nádvoří bude brzy naplněna.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *