Hudební léto v barokních tónech varhan, trubek a hoboje

Trio barokní hudbyPo nadšeně přijatém koncertu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers se XII. roč. festivalu “Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje” vrací do kostela sv. Bartoloměje. V neděli 10. července od 17 hodin vystoupí Trio barokní hudby předního českého varhaníka Tomáše Thona, sólisty Hudby Hradní stráže trumpetisty Pavla Hromádky a sólohobojisty Janáčkovy filharmonie Ostrava Dušana Foltýna. Program nazvaný Barokní hudební skvosty v barokním kostele představí mimo jiné skladby známých mistrů Alessandra Scarlattiho nebo Georga Friedricha Händla. Přijďte zažít jedinečné barokní skloubení hudby s duchovním prostorem kostela sv. Bartoloměje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *