Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci nabídne špičkové hráče na dechové nástroje

Po červnovém startu Hudebního léta, který obstaral jak zahajovací koncert k poctě českých mistrů, tak vydařený externím koncert souboru The Tap Tap v přírodním amfiteátru zámeckého parku, se v červenci vrací festival opět do kulis barokního kostela sv. Bartoloměje.

První červencovou neděli 7.  července přivítáme špičkový Belfiato Quintet. Komorní dechový soubor Belfiato Quintet vznikl v roce 2005 a tvoří ho absolventi hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze. Na programu budou skladby W. A. Mozarta, M. Ravela a dalších. Koncert začíná v 17 hodin v kostele sv. Bartoloměje a vstupné je doporučené 150,- Kč na místě. Těšíme se na Vás.