Festival Hudební léto zahájilo impozantní Dvořákovo Te Deum, teď nás již čekají The TAP TAP!

Jubilejní XV. ročník festivalu „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“ začal v neděli 9. června „Festivalovým laudatio“ s uvedením slavného Dvořákova Te Deum. Vystoupily dva orchestry (Komorní filharmonie Pardubice a Symfonický orchestr Konzervatoře Pardubice) společně se spojenými pěveckými sbory včetně domácího PS Vlastislav. Koncert zcela zaplnil kostel sv. Bartoloměje a byl přija s velkým nadšením všech posluchačů.
Teď nás již čeká v neděli 23. června opět jako v loňském roce open air koncert v přírodním amfiteátru zámeckého parku. Letní nedělní podvečer budeme slavit se souborem The Tap Tap a jeho uměleckým vedoucím Šimonem Ornestem. Soubor absolventů Jedličkova ústavu v Praze přiveze program „Říditel autobusu“ a součástí koncertu bude i autogramiáda stejnojmenné knihy, která bude v prodeji za výrazně sníženou cenu. Vstupenky na tento koncert si stále můžete koupit v předprodeji sítě Ticketportal. Nenechte si tuto jedinečnou šanci setkat se s tímto souborem utéct. Těšíme se na Vás.