Blíží se Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje, předprodej na Melody Makers v plném proudu!

S létem se výrazbě přiblížil i XII. ročník festivalu „Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje“ v Heřmanově Městci. A jak vypadá letošní program? Nese v podtextu označení „Výročí v ozvěnách festivalu“. Vskutku každým z koncertů některé zajímavé letošní výročí připomeneme. Více informací naleznete v na festivalovém odkazu.

V rámci festivalu se také uskuteční externí koncert, letos opět po dvou letech na nádvoří heřmanoměsteckého zámku. V neděli 26. června se zde představí Ondřej Havelka se svými Melody Makers. Uskupení, které si také letos připsalo kulaté 20. výročí své existence, představí projekt „Nás to tady furt baví“. Předprodej vstupenek na tento koncert plný swingu a jazzu bude zahájen na TIC v Heřmanově Městci v pondělí 2. května.

Těšíme se na společnou oslavu krásné hudby prezentovanou špičkovými interprety pro vnímavé a pozorné publikum.

Více informací o Festivalu najdete na stránce Hudební léto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *