Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2016

trikralova-sbirka-2016-spolecne-fotoTříkráloví koledníci děkují všem občanům, kteří přispěli v Tříkrálové sbírce Charity Česká republika, která se uskutečnila tuto sobotu 9. ledna. V Heřmanově Městci, Chotěnicích, Konopáči, Radlíně a Kostelci se vybrala při počtu 15 skupinek opět po roce rekordní částka 105.758,- Kč. Zdá se to až neuvěřitelné. Vaše štědrost a solidarita je obdivuhodná! Velmi si jí vážíme. A dík patří také všem 55 dětem i jejich dospělým průvodcům, kteří v patnácti tříkrálových skupinkách pomohli získat tuto vysokou částku, která pomůže mnoha potřebným přímo v našem regionu, ale i dalším lidem v nouzi doma i v zahraničí. Podrobnosti očekávejte v lednovém vydání Leknínu.
Všem děkujeme!

Tříkrálová sbírka 2016 – přehled o pokladničkách

Tříkrálová sbírka 2016 – info po sbírce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *