Oslavy 1918 – 2018 – Česká křesťanská akademie přivítá Pavla Fischera

K programu připomínek a oslav stého výročí vzniku Československa se připojí i Místní skupina České křesťanské akademie. V pomyslném křesle pro hosta v Rytířském sále na zámku přivítáme diplomata a politika Pavla Fischera. Je znám jako jeden z nestranických kandidátů v poslední prezidentské volbě. Působil řadu let jako poradce Václava Havla a posléze jako velvyslanec ve Francii. Je odborníkem na strategické a bezpečnostní otázky. Vystudoval  obor francouzština a čeština na Univerzitě Karlově a později si doplnil vzdělání v oblasti státní správy na francouzské škole E.N.A. Pavel Fischer bude hovořit na aktuální téma „Osmičková výročí – budoucnost ČR v Evropě v reflexi let 1918 – 2018“. V následné besedě bude příležitost se dotknout i řady aktuálních společenských témat. Srdečně zveme v neděli 21. října od 17 hodin do Rytířského sálu na zámku.

Marek Výborný a Jan Plecháček
Místní skupina ČKA Heřmanův Městec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *