Projekt “Jób – Člověk soudí Boha”

Společnost Energeia vydala v těchto dnech audionahrávku Jób – Člověk soudí Boha –  http://energeia.cz/cinnosti/audioknihy/cd-job.

Společnost Energeia srdečně zve na mimořádnou příležitost jejího poslechu v prostorovém formátu (5.1). Experimentální audioprojekce se uskuteční v neděli 13. 12. v 18 hodin, dějištěm bude městské kino Mír v Heřmanově Městci. Kino má nově zrekonstruovaný audiosystém, což umožňuje realizaci takto technicky náročného projektu. Na akci přislíbili účast tvůrci nahrávky. Součástí zhruba hodinového programu bude krátký rozhovor s autory a interprety.

Audioprojekce bude silným a nevšedním zážitkem. Na tomto setkání bude možné si audionahrávku koupit stejně tak je v nabídce i při nedělních bohoslužbách vzadu v kostele.

Plakát ke stažení zde