Mikulášská nadílka

Milí přátelé, rok 2020 se nachýlil a již není předpoklad proto, abychom se ještě letos sešli. Chtěli bychom Vám všem poděkovat za pomoc při organizování těch několika málo akcí v letošním roce.
Ale přece jen pro Vás máme jednu nabídku. Protože nebylo možné uskutečnit dětské odpoledne, rozhodli jsme se připravit pro děti mikulášskou nadílku, abychom zužitkovali věci zakoupené na tuto akci.
Abychom neporušovali nařízení vlády, bude Mikuláš připraven obdarovat děti v kostele sv. Bartoloměje. Nebude to žádné zdržování ani sdružování, děti budou přicházet jednotlivě, převezmou nadílku a odejdou.
Mikuláš bude přítomen v neděli 6. prosince od 10.30 do 11.00 h. a ještě odpoledne od 14.00 do 15.00 (do vyčerpání zásob) ve vestibulu kostela.
Využijte, prosím, této nabídky a přiveďte nebo pošlete své děti, vnoučata nebo pravnoučata, ať si připomenou trochu víc mikulášskou tradici.
Přejeme Vám klidný a radostný Advent, pevné zdraví a těšíme se na shledanou v lepším čase v roce 2021.

Zdena Sedláčková, předsedkyně MO KDU ČSL
Václava Výborná, jednatelka