Adventní koncert Evy Henychové podpoří chrudimský Hospic

koncert-evy-henychove-plakatAdventní koncerty s charitativní posláním se u nás i díky pravidelnému cyklu České televize stávají stále častější.  Místní skupina České křesťanské akademie se chce k této tradici připojit i u nás. Na třetí adventní neděli připravila koncert zpěvačky a kytaristky Evy Henychové, která na svých koncertech oslovuje publikum všeho věku, ale především lidi přemýšlivé, tázající se a hledající. Její písně jsou osobní výpovědí člověka, který umí nahlédnout hluboko pod povrch skutečností všedního života.

Koncert se uskuteční v neděli 11. prosince od 17 hodin v Rytířském sále na zámku. Vstupné bude dobrovolné a předem děkujeme za veškeré příspěvky. Výnos bude věnován ve prospěch Hospicu v Chrudimi.

Na koncert Evy Henychové Vás srdečně zve ČKA v Heřmanově Městci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *