Jarní sběr šatstva a dalších potřebných věcí pro Diakonii Broumov

V úterý 16. dubna se na ŘK faře v Heřmanově Městci na náměstí Míru od 12.00 do 16.30 hod. uskuteční tradiční sběr šatstva pro Diakonii v Broumově. Charitativní akci organizuje místní organizace KDU-ČSL. Budou se sbírat tyto věci: oblečení dámské, pánské, dětské (i poškozené), lůžkoviny, ručníky, utěrky, látky (min. 1 m2), vatované nebo péřové deky a polštáře, peří, hračky, spací pytle, knihy (jen nepoškozené), obuv (jen nová, nepoškozená). Prosíme, aby tento výčet věcí byl dodržen, nic jiného bohužel nebude moci být přijato. V žádném případě se nesbírají věci špinavé, mokré či zatuchlé. Věci přinášejte zabalené výhradně v igelitových pytlích nebo papírových krabicích. Prosíme o dodržení uvedených skutečností i doby sběru. Předem děkujeme.

 Marek Výborný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *